Halloween Party w naszej szkole – zapraszamy dzieci na niesamowitą zabawę!

Już 31 października, w godzinach 19.00-21.00, w naszej szkole odbędzie się wyjątkowa zabawa Halloweenowa! Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 11 lat, aby wspólnie odkrywać tajemnice i tradycje związane z tym pełnym magii świętem.

Co czeka na dzieci?

Przygotowaliśmy bogaty program, który dostarczy mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń. Wśród atrakcji znajdą się:

• Poznawanie tradycji i symboli Halloween – dowiemy się, skąd pochodzi to święto i jakie zwyczaje się z nim wiążą.
  • Dyniowy curling – zabawa, w której dynie zamieniają się w ślizgające się po podłodze krążki.
  • Kalambury – gry słowne i rysunkowe, które rozbawią każdego.
  • Trick or treat – kto odważy się zapukać do drzwi i zdobyć słodkie nagrody?
  • Teatr cieni – magiczna opowieść, która zafascynuje każdego.
  • Biegające potwory – pełna energii zabawa, w której dzieci wcielą się w najstraszniejsze postacie.
  • Tworzenie „strasznych” dekoracji – czas, aby dzieci mogły uruchomić swoją wyobraźnię i stworzyć własne dekoracje na Halloween.

Jak się zapisać?

Koszt udziału w Halloween Party wynosi 50 zł za dziecko. Zapisy przyjmujemy mailowo, telefonicznie oraz osobiście – decyduje kolejność zgłoszeń, więc warto pospieszyć się z rezerwacją miejsc!

To będzie wieczór pełen śmiechu, zabawy i odrobiny dreszczyku! Czekamy na Wasze zgłoszenia i nie możemy się doczekać, aby wspólnie świętować Halloween w naszej szkole!

Termin: 31 października (czwartek)
Godziny: 19:00 – 21:00
Zapisy: Mailowo, telefonicznie lub osobiście (decyduje kolejność zgłoszeń).

Nie przegap tej okazji – zapewnij swojemu dziecku niezapomniane wspomnienia z Halloween!

angielski_dla_dzieci_wroclaw