Rozpoczęcie Naborów na Nowy Rok Szkolny 2024/25 w Szkole Helen Doron we Wrocławiu!

Z radością ogłaszamy, że Szkoła Helen Doron English we Wrocławiu przy ul. Buforowej 34 rozpoczyna nabór na nowy rok szkolny 2024/25! Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca, gdzie Twoje dziecko może rozwijać swoje umiejętności językowe w przyjaznej atmosferze, to idealny moment, aby zapisać je na nasze kursy języka angielskiego.

Dlaczego Helen Doron?

Metoda Helen Doron od lat cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie. Wyróżnia nas innowacyjne podejście do nauczania języka angielskiego, które opiera się na naturalnym przyswajaniu języka – tak jak dzieci uczą się swojego ojczystego języka. Dzięki zabawom, muzyce, ruchowi i interakcji w małych grupach, dzieci uczą się w sposób naturalny i angażujący.

Nasze kursy są dostosowane do różnych grup wiekowych – od najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem, po nastolatków przygotowujących się do egzaminów językowych.

Co oferujemy w roku szkolnym 2024/25?

• Kursy dla dzieci od 3 miesiąca życia – zaczynamy od nauki przez zabawę i rytm, aby rozwijać słuch językowy i zdolności komunikacyjne maluchów.
  • Zajęcia dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym – programy dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania, które gwarantują dynamiczne i efektywne lekcje.
  • Kursy dla młodzieży – zajęcia nastawione na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych oraz przygotowanie do egzaminów Cambridge.
  • Indywidualne podejście – dbamy o to, aby każdy uczeń czuł się u nas dobrze i rozwijał swoje umiejętności we własnym tempie. Pracujemy w małych grupach, co pozwala na indywidualizację nauczania i pełne zaangażowanie nauczyciela.

Dlaczego warto zapisać dziecko do naszej szkoły?

1. Efektywna metoda nauczania – nasze kursy bazują na sprawdzonej metodzie Helen Doron, która od lat daje doskonałe rezultaty.
  2. Doświadczona kadra nauczycielska – nasi nauczyciele to wykwalifikowani specjaliści, którzy z pasją podchodzą do pracy z dziećmi i młodzieżą.
  3. Motywujące zajęcia – nauka przez zabawę i interakcję sprawia, że dzieci chętnie uczą się języka i nie boją się mówić po angielsku.
  4. Nowoczesna lokalizacja – nasza szkoła mieści się przy ul. Buforowej 34 we Wrocławiu, w komfortowych i nowocześnie wyposażonych salach.

Jak zapisać dziecko?

Nabór na rok szkolny 2024/25 już trwa! Aby zapisać dziecko na kurs, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Liczba miejsc w grupach jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować miejsce już teraz.

Dołącz do społeczności Helen Doron i zapewnij swojemu dziecku wspaniały start w przyszłość z językiem angielskim! Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły przy ul. Buforowej 34 we Wrocławiu.

Kontakt:

Nie czekaj – zapewnij swojemu dziecku najlepszą edukację językową już dziś!